درباره‌ ما

مشهد واشر

شركت مشهدواشر با سرمايه خصوصي در سال 1357 فعاليت خود را به عنوان توليد كننده واشر انواع خودرو های سواری، کامیون، کامیونت و ماشين آلات کشاورزی و صنعتی آغاز نمود. در سال 1362 مبادرت به دريافت موافقت اصولي نموده و تا سال 1365 بخشي از امور ساختماني و امكانات توليدي خود را ايجاد كرد.از سال 1366 عضو كميته برگردان و تدوين استاندارد واشر در اداره استاندارد ايران بوده است . حاصل اين تلاش منجر به ايجاد مدرن ترين آزمايشگاه تست مواد اوليه با سرمايه ای بسيار سنگين و در اختيار گرفتن امکانات و ماشين آلات مدرن در خط توليد گرديد. مشهد واشر در سال 1376 پس از بررسی کارشناسان و مسئولين اداره صنايع موفق به دريافت پروانه تحقيق و توسعه از وزارت صنايع گرديد وبا بكارگيري نيروهاي متخصص، موفق به پياده سازي سيستمهاي مديريت كيفيت همگام با الزامات ساپكو گرديد.

شكی نيست توسعه و پيشرفت تكنولوژی در دهه آغازين هزاره سوم مجالی براي تامل و پافشاری درحفظ وبكارگيری روش های منسوخ وسنتی بخصوص دربخش كشاورزی نبوده و وظيفه ملی هرايرانی است كه با به كارگيری قوه ابتكاروخلاقيت ذاتی خود با هدف خودكفايی وهم سويی بادانش وتكنولوژی روزتلاش نمايند.

1معرفی شرکت
شرکت مشهد واشر پیشرو در تولید تخصصی انواع واشر خودروهای سواری ، کامیون
شرکت مشهد واشر در سال 1357فعاليت خود را بعنوان اولين توليد کننده واشر انواع خودرو های سواری، کامیون، کامیونت و ماشين آلات کشاورزی و صنعتی آغاز نمود و با بهره گيري از تکنولوژي روز و تجهيزات پيشرفته آزمايشگاهي بر اساس استانداردهاي معتبر جهاني توانست گامهای اوليه توسعه را در زمان کوتاهی طی نمايد و با بکارگيری روشهای جديد و تخصصی ساخت واشر به بزرگترين واحد توليد کننده واشر در صنعت خودرو تبديل شود و محصولات خود را به خودروسازان مطرح داخلي و بازار يدکي عرضه نمايد. تداوم حرکت سريع رو به رشد شرکت موجب شد تا هم اکنون با در اختيار داشتن مدرنترين ماشين آلات و تجهيزات توليد در خاور ميانه منحصر بفرد باشد.
اهم محصولات اين شركت انواع واشر سر سيلندر فلزی و نسوز، منيفولد، درب سوپاپ، كارتر، قاب زنجير و ... مربوط به موتورهاي EF7 , TU5 , TU3 , XU7 , OHVG , OHV و ديگر واشرهاي مربوط به خودرو های سواری، کامیون، کامیونت، ماشين آلات کشاورزی ، صنعتی و همچنین انواع گسکت مورد استفاده جهت صنايع نفت،گاز و پتروشيمي مي باشد.
2برنامه های آتی
توسعه محصولات مطابق استراتژي صنعت خودروسازي و نياز بازار يدكي
ارتقاء سيستم هاي كيفي همگام با آخرین استانداردهاي روز دنيا و الزامات مشتري
ارتقاء تجهيزات آزمايشگاهي و تست مواد در راستاي ايجاد آزمايشگاه آكروديته طراحی بهینه ترین سيستمهاي اطلاعات مديريت( MIS) با هدف يكپارچه سازي اطلاعات
پرورش تفکر پروژه محور در راستای توسعه فاز های جدید تولید وایجاد بستری مناسب جهت اشتغال زايي
ايجاد رويكردي نوين در عرصه منابع انساني و انگيزش كاركنان
ورودي وسيع تر جهت توليد گسكت هاي تخصصی مورد نياز صنايع نفت و گاز و پتروشيمي
3شاخص ها
اعتقاد مديريت به تعالي سازمان با استقرار سيستمهاي مديريت كيفيت
استفاده از مواد اوليه مرغوب مطابق با استانداردهاي جهاني
بکارگیری امكانات ، تكنولوژيهاي تخصصی توليد و نيروهاي متخصص و با تجربه در زمينه ساخت واشر(طراحي و ساخت قالب، ساخت نمونه اوليه، توليد انبوه)
بهره گيري از تكنولوژي بروز دستگاه برش با آب در ساخت نمونه اولیه و تولید انبوه
بهره گیری از تکنولوژی تخصصی و بروز جهت اعمال پوشش های سیلیکونی با ضخامت ميكروني در فرايند توليد
بهره گيري از نيروي متخصص و تحصيلكرده در كليه واحدهاي مرتبط
سیر تکاملی شرکت مبنی بر جاری سازی و دریافت آخرین گواهينامه هاي معتبر جهاني مرتبط با کیفیت
دارای مجهزترین آزمایشگاه جهت تست مواد اولیه واشر در صنعت خودروسازی
دارای تاییدیه تجهیزات آزمایشگاهی و روش آزمون
4هیئت مدیره
آقای حسين صادقی - عضو هيئت مديره
آقای حميد صادقی - نایب رئیس هيئت مديره
آقای مهندس ايمان صادقي - رئيس هيئت مديره / مهندسی مکانيک ( گرايش طراحی جامدات) / فوق ليسانس مکاترونيک
خانم مهندس الهام قلی نژاددوین - مدیرعامل / مهندسی صنايع ( گرايش تولید صنعتی) / فوق لیسانس MBA گرایش مالی